facebook twitter Google Plus
Aşk Ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Aşk Ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yükleniyor...
Aşk Ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı özeti:

Limon Film'in yapımcılığını yaptığı show tv ekranlarının yeni dizisi Aşk ve Gurur'un 4. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Mert Fırat, Damla Sönmez, Alper Saldıran gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Aşk ve Gurur 4. bölümü ile 28 mart salı akşamı show tv ekranlarında. Gülnaz'ın ölümü Zeynep'i derinden etkilerken Murat'ın evlilik teklifini kabul eder. Diğer yandan Kenan'la arasındaki bağı koparmak için uzak durmaya çalışır. Şevval daha önce Kenan'ın annesine ait olan evini satın almış olmaktan rahatsız olur. Kenan'ın gözden uzakta olmaması için şirkete geri dönmeye karar verir.


Aşk ve Gurur dizisi her Salı - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Aşk ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Aşk ve Gurur dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Aşk Ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Aşk Ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Aşk Ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: aşk ve gurur fragmanı, aşk ve gurur yeni bölüm, Aşk Ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Aşk Ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Aşk Ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Aşk Ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Aşk Ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı neler olacak, Aşk Ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı özeti