facebook twitter Google Plus
Aşk Ve Gurur 3. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Aşk Ve Gurur 3. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yükleniyor...
Aşk Ve Gurur 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Limon Film'in yapımcılığını yaptığı show tv ekranlarının yeni dizisi Aşk ve Gurur'un 3. bölüm 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Mert Fırat, Damla Sönmez, Alper Saldıran gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Aşk ve Gurur 3. bölümü ile 19 mart pazar akşamı show tv ekranlarında. Ahmet'in evini satılığa çıkartmasının ardından Kenan talip olur ve evi alır. Kenan'ın bu evi almasının altında farklı nedenler aranmaktadır. Zaten Kenan'ın emrinde çalışan Zeynep'le arasında daha da sorun çıkmasına sebep olur.


Aşk ve Gurur dizisi her Salı - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Aşk ve Gurur 3. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Aşk ve Gurur dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Aşk Ve Gurur 3. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Aşk Ve Gurur 3. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Aşk Ve Gurur 3. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Aşk Ve Gurur 3. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Aşk Ve Gurur 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Aşk Ve Gurur 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Aşk Ve Gurur 3. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Aşk Ve Gurur 3. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Aşk Ve Gurur 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti